Blog | Kdo stojí za naší kávou? Pavel Mašek

Sabri a Pavel

Záměrem celého našeho sociálního podnikání je jistá transparentnost, proto vám rádi každý měsíc představíme jednoho z našich zaměstnanců. Chceme vám ukázat, že za naší kávou stojí skuteční lidé (mnohdy s určitým postižením), kteří svou práci odvádějí s láskou a chtějí vám tak zprostředkovat ten nejlepší kávový zážitek.

Pavel Mašek je obchodním manažerem Naturparku 12. Po své dlouholeté předchozí profesní dráze, kdy působil na různých pozicích ve světoznámém řetězci hobby marketů a nabyl mnoho zkušeností, zakotvil před rokem u nás v Naturparku. Pavel si okolo sebe buduje velice přátelský tým a je rád, že může být součástí podnikání, které má mimo jiné za cíl pomáhat a má smysl.

Pavla neustále láká se dozvídat o kávě více informací, které poté velmi rád sděluje naším odběratelům, aby se i oni co nejvíce dozvěděli o naší kávě. Právě komunikace a kontakt s novými odběrateli je to, co Pavla na jeho práci baví nejvíce. Je to skutečně velice přátelský a komunikativní člověk, který ke své práci přistupuje s vášní. Rád přichází s novými nápady. Jedním z posledních jsou kartičky, na kterých bude krátká charakteristika oblasti, z které daná káva pochází, a další důležité údaje. Tyto kartičky by rád vkládal ke každé objednávce, společně také s kontaktem přímo na něj v případě, že má zákazník jakýkoliv dotaz či požadavek.

Pavel si velice dobře uvědomuje, že komunikace se zákazníkem nekončí ve fázi samotného prodeje kávy. S hlavními odběrateli se neváhá setkat přímo v naší pražírně, která se nachází v samotném srdci CHKO Kokořín. Zde se odběratelé mohou více dozvědět o naší kávě od hlavního pražiče Sabriho Elogeliho, zejména také to, jak kávu správně připravovat. Pavel neváhá, za pomoci Sabriho klientům připravuje kávu na ochutnávku a je rád, že může klientům zprostředkovat tento voňavý zážitek přímo v centru veškerého dění.