Brazílie – Sao Francisco da Bela Vista na espresso

Region: Mantiqueira de Minas

Nadmořská výška: 1 100 m.n.m.

Odrůda: Yellow Catuaí

Zpracování: natural

Chuť: lískový oříšek, ostružiny, kakaové boby

Od 305

moka konvička

BRAZÍLIE SAO FRANCISCO DA BELA VISTA

Brazílie Sao Francisco da Bela Vista je lahodná káva s klasickým chuťovým profilem, v němž vynikají lískové oříšky, ostružiny a kakaové boby. Osloví vás svou kvalitou a chuťovou plností.

Káva pochází z jednoho z nejlépe hodnocených kávových regionů v Brazílii, Mantiqueira de Minas. Vyrostla ve výšce 1100 m n. m. na farmě Sao Francisco da Bela Vista. Jejím majitel Tarcízio Aldo Zugliani ji neustále rozvíjí, využívá nejmodernější zemědělské metody a hospodaří na základě vědeckých faktů. Jeho cílem je kvalita, efektivita a šetrnost k přírodě.

Zrna odrůdy Yellow Catuaí jsou zpracovaná přímo na farmě metodou pulped natural a u nás napražena tak, abyste si z nich mohli připravit lahodné espresso pro každodenní pití.

NATURPARK 12 vznikl pod hlavičkou spolku REVENIUM.

V REVENIU všestranně podporujeme aktivní život a uplatnění osob se zdravotním postižením a znevýhodněním.

Na přípravu espressa a filtrované kávy pražíme 100procentní jednodruhovou arabiku. Klademe důraz na to, aby káva měla svůj jasný původ a byla v nejvyšší kvalitě. Dodržujeme principy excelence, abychom zajistili vysokou kvalitu pražení.

Proč naši Brazílii provází na etiketě ledňáček říční a mlok skvrnitý? Protože jsou součástí CHKO Kokořínsko, stejně jako naše pražírna. Poznávejte společně s námi přírodu kolem sebe!

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.