Dárkový balíček s kávou, se sezonní marmeládou a čokoládou dle vlastního výběru

Dárkový balíček, ve kterém se ukrývá výběrová zrnková káva Brazílie, hořká 80% čokoláda a sezónní marmeláda.
Všechny produkty byly vyrobeny v ČR v sociálních podnicích Revenium, CEDROVATKA a VS Rychleby, a tak jejich nákupem navíc uděláte dobrý skutek.

Zrnková káva Brazílie Diamond Blend

• 50g, výrobce sociální podnik NATURPARK 12 zapsaného spolku Revenium, zaměstnavatel zdravotně postižených
  • Odrůda: směs odrůd
  • Zpracování: naturální
  • V chuti: lískový oříšek, čokoláda, pralinky

Co vznikne, když spojíte světovou kávu s českými profesionály a lidmi s postižením? NATURPAK 12! Pražírna, ve které výběrová káva pražená v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko pomáhá mnohem víc než pouze vstát ráno z postele. Základním stavebním kamenem nastupujícího

úspěchu sociálního podniku NATURPARK 12 je kvalita kávy a jejího pražení. Kávová zrna putují na Kokořínsko od malých farmářů ze všech koutů světa. Klademe důraz na to, aby káva měla svůj jasný původ a byla v nejvyšší kvalitě. Dodržujeme principy excelence, abychom zajistili vysokou kvalitu pražení.

Čokoláda s lyofilizovanými malinami

Složení: Hořká Kumabo 80,1 %: kakaová hmota, cukr kakaové máslo, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Náplň: lyofilizované maliny.

Čokoláda se solí

Složení: Hořká belgická 55,5 %: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Náplň: sůl vločková Maldon.

Může obsahovat stopy ořechů a mléka. Bez lepku.

Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.

Čokoláda s chilli

Hořká čokoláda Satongo s chilli, kterou s radostí a láskou pro Revenium, z. s. ručně vyrobilo sociální družstvo CEDROVATKA.

Satongo je výjimečně tmavá čokoláda vyrobená ze směsi prvotřídních kakaových bobů z Afriky. Objevíte její tmavé a bohaté kakaové tělo doplněné o příchuti dřeva a lesního ovoce.

Čokoláda na chuť! Čokoládové bonbóny vyrobené s láskou, zabalené do krabiček z ručního papíru. To je sociální podnik MANA čokoládovna, kterou založilo sociální družstvo CEDROVATKA.  Kakaové boby nepěstují kupují však tu nejlepší čokoládu a z ní pak kouzly a zázraky vyrábí nejchutnější bonbony minimálně ve Šluknovském výběžku. Do detailu zvládnuté veškeré kroky postupu vaření, zahřívání a ochlazování, správně načasované pohyby vařečkou a úsměv – to jsou ingredience jejich výrobků.

Sezónní marmeláda

• 200 g, výrobce VS Rychleby s. r. o., zaměstnavatel  zdravotně postižených

VS Rychleby s.r.o., zaměstnavatel zdravotně postižených

V srdci Rychlebských hor vyrábí tento sociální podnik tradiční výrobou bylinné sirupy, mošty a jablečné octy. Ve vlastních zahradách a sadech pěstuje VS Rychleby vlastní ovoce a byliny, které dále zpracovává. Vše se děje bez přidávání chemických konzervantů a umělých

barviv. Devadesát procent výroby je čistě ruční práce. Všechny produkty jsou nositelem značky „Jeseníky originální produkt“.

Nezapomněli jste?

Kolumbie Tumbaga Decaf – bezkofeinová káva na espresso
Od 300
Koupit This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.