DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 890 Kč

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ
jako možnost nákupu pro firmy

NÁKUPEM PODPOŘÍTE
práci lidí se zdravotním postižením

Pražírna kávy
NATURPARK 12

Čerstvá pražená káva

Velkoobchod
Sedmkrát dvojité espresso? Proč ne!

Káva je prý mezi cyklisty velmi populárním nápojem. Sedmkrát dvojité espresso? Proč ne!

Pokud si dopřejete kávu (kofein) před sportovním výkonem, vaše tělo bude prý rychleji spalovat kalorie, tudíž budete rychleji hubnout. Navíc opakované výzkumy potvrdily, že požití dvou šálků před jakoukoliv pohybovou aktivitou snižuje bolest svalů, následně tedy snese vaše tělo větší zátěž a logicky se v daném sportu zlepšujete.

Kávová kultura profesionálních cyklistů se traduje od 30. let minulého století, kdy Gino Bartali, dvojnásobný vítěz Tour a trojnásobný šampion Gira, konzumoval v závodních dnech deset šálků i více.

Mezi české cyklisty patří k rekordmanům v její konzumaci Roman Kreuziger. V rozhovoru pro sportovní přílohu iDnes vloni v létě dokonce přiznal: „Piju tři ke snídani a čtyři během dne. Bez cukru i mléka. Vždycky jsou to dvojitá espressa, takže je těch kafí vlastně dvojnásobek.“ Čili čtrnáct.

Nakupte ještě za 890  a máte dopravu ZDARMA!
Váš nákup
  • No products in the cart.